Na czym polega uniwersalność obuwia dziecięcego Attipas?

Attipas – uniwersalne buty na pierwsze i kolejne kroki dziecka.

Nazwa „Attipas” powstała z połączenia dwóch słów: koreańskiego Atti (najlepszy przyjaciel) oraz francuskiego pas (krok) i w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu „Najlepszego Przyjaciela pierwszych kroków”.  Marka powstała po 7 latach badań nad rozwojem stopy dziecka, we współpracy z Wydziałem Ortopedii Uniwersytetu Narodowego w Seulu. W ciągu ostatnich lat popularność Attipasów wzrosła także w Polsce. Cieszą się one uznaniem nie tylko mam, lecz także ortopedów i fizjoterapeutów dziecięcych.

Po pierwsze, doskonale sprawdzają się w plenerze.

To idealne obuwie dla dzieci do spacerów na dworze, gdy temperatura jest dodatnia i nie pada deszcz.  W butach Attipas Twoje dziecko czuje się komfortowo podczas wspinaczki, skakania i biegania, ponieważ ich podeszwa nie ślizga się i jest elastyczna. W zależności od temperatury zewnętrznej Attipas można nosić na bosych stopach lub z dodatkową parą skarpet i/lub dedykowaną wkładką. Obuwie Attipas doskonale nadaje się do spacerów na łonie przyrody, gdzie nie straszne są kamienie, piasek czy trawa. Małe stopy poczują się jakby były boso, a jednocześnie będą chronione przed zranieniami i skaleczeniami. Dziecięce buty Attipas nadają się do spacerów po plaży lub w pobliżu wody, w basenach i naturalnych zbiornikach wodnych. Jeśli zmokną, możesz je wysuszyć tak szybko, jak zwykłe skarpety. Attipasy uwielbiają place zabaw na świeżym powietrzu, ponieważ są lekkie, elastyczne i mają oddychającą antypoślizgową podeszwę.

Po drugie, Attipas to także obuwie na zmianę.

Attipasy można używać jako kapcie, szczególnie jeśli podłoga w domu jest zimna lub śliska. Są łatwe do założenia i zdejmowania, co jest dużym ułatwieniem w żłobku lub przedszkolu . Nie ma potrzeby wiązania sznurówek lub zapinania ich na zamek.  Attipas to najlepsze obuwie do sali zabaw. Możesz je używać, nawet jeśli jest tam napis „Nie wchodzić z butami”, ponieważ Attipas nie są klasycznymi butami dla dzieci, ale raczej buto-skarpetami. To sprawia, że ​​Attipasy są higieniczne, ponieważ stopy dziecka nie dotykają brudnych powierzchni, zwłaszcza w miejscach publicznych, gdzie mogą być narażone na niebezpieczne dla zdrowia stopy bakterie i grzyby.

Buciki sprawdzą się podczas długich zakupów w centrach handlowych , szczególnie zimą. Podczas noszenia ciężkiego i ciepłego obuwia, małe stopy mogą się przegrzać, natomiast szybka zmiana na obuwie Attipas zapewni dziecku komfort bez zbędnych nerwów. Świetnie sprawdzą się jako buty na zmianę na dziecięce przyjęcia podczas odwiedzin u krewnych i w domach przyjaciół. Są ultralekkie i elastyczne, przez co zajmują bardzo mało miejsca w Twojej torebce i można je bardzo szybko założyć.

Attipasy to nie tylko oryginalne, kolorowe buciki. Wyróżniają się następującymi cechami:

 • Bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
 • Rekomendowane przez ortopedów i fizjoterapeutów dziecięcych
 • Nie zawierają szkodliwych aldehydów, toksycznego plastiku
 • Oddychająca i antypoślizgowa podeszwa
 • Wygodne i ultralekkie -> pozwalają na ruch palców i odczuwanie podłoża przez małe stopy
 • Przewiewna konstrukcja -> zapobiega poceniu się stopy
  Stymulujące naturalny ruch palców dziecka
 • Idealne dla stóp z wysokim podbiciem
 • Duży wybór wzorów i rozmiarów do XXXL (25,5 EU)
 • Łatwe w utrzymaniu czystości -> można prać w pralce (w temp. 30 stopni w woreczku do bielizny)
 • Eleganckie opakowanie -> Oryginalny pomysł na prezent dla malucha
 • Sprawdzają się jako buty do wody i na plażę

Poprzednie wpisy

0 Komentarzy

Twoje zdanie jest dla nas ważne. Podziel się opinią odnośnie artykułu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This