Jak pielęgnować i czyścić dziecięce buty na pierwsze kroki?

Jeśli jesteś Smart Mamą, to zapewne ucieszy Cię fakt, że dziecięce buty Attipas to inwestycja, która się opłaci. Poza oczywistą i niepodważalną cechą jaką jest funkcjonalność warto dodać, że z uwagi na swoją popularność, Attipasy są poszukiwanymi butami także dla dzieci na rynku wtórnym.

Attipas to synonim najwyższej jakości co potwierdzają liczne certyfikaty. Materiały użyte do produkcji pierwszych butów Attipas są wykonane z nietoksycznych składników, dlatego są bezpieczne dla zdrowia Twojego maluszka. Obok niepowtarzalnego designu i opatentowanej budowy obuwia dziecięcego Attipas, warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden – nie mniej istotny czynnik jakim jest łatwe czyszczenie. Dla zabieganych mam małych dzieci, to bardzo ważna cecha. Dlatego też na pierwsze buty tak chętnie wybierają Attipasy.

Jeśli będziecie się stosować do kilku prostych wskazówek dotyczących czyszczenia butów dla dzieci Attipas, to posłużą one kolejnym pokoleniom w myśl ekologicznej zasady #zerowaste.

To od nas samych zależy przyszłość naszej planety, dlatego należy zastanowić się dobrze nad odpowiednim zakupem garderoby czy obuwia dziecięcego.

Ważne, aby przez zakupem zadać sobie pytanie – czy będzie to jednorazowy zakup, który z uwagi na niską jakość wyląduję w koszu po pierwszym praniu, czy też zakup wysokiej jakości produktu, który został wyprodukowany z poszanowaniem środowiska naturalnego i może posłużyć przez lata?

SKŁAD MATERIAŁOWY ATTIPASÓW

Warstwa wierzchnia:

  • bawełna 80%,
  • elastan 17%,
  • przędza gumowa 2%,
  • przędza poliuretanowa 1%.

Podeszwa – nietoksyczny, high-tech TPR

Poniżej przedstawiamy krótki poradnik, dotyczący prawidłowego czyszczenia i konserwacji butów dla dzieci Attipas w celu utrzymania ich w jak najlepszej jakości, aby służyły jak najdłużej także kolejnym pokoleniom.

Pielęgnacja butów dla dzieci Attipas (wszystkie kolekcje z wyjątkiem Attipas Natural Herb).

Buty dziecięce Attipas zaleca się czyścić ręcznie lub prać w pralce w cyklu prania tkanin delikatnych, w temperaturze max. do 30°C. Przed włączeniem prania w pralce, buty Attipas należy umieścić w specjalnym woreczku do prania (najlepiej taki do prania bielizny), aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych związanych z otoczeniem innych części garderoby, jak np.: rzepy, zamki błyskawiczne i napy.

Kolekcja Attipas Natural Herb dla małych alergików.

Z uwagi na fakt, że do barwienia butów Attipas z kolekcji Natural Herb użyto wyłącznie naturalnych barwników, w ich przypadku zwracamy szczególną uwagę na konieczność czyszczenia ręcznego. Naturalne barwniki są mniej trwałe i jaśniejsze, łatwiej blakną w kontakcie z detergentem. Naturalnym efektem są także przebarwienia, które wynikają z nierównomiernego rozkładania się pigmentu. Jest to zatem naturalne zjawisko, a nie wada produktu. Aby bezpiecznie wyczyścić buty Attipas z kolekcji Natural Herb, zalecamy użycie ciepłej wody z szarym mydłem

Udanych zakupów!

Mamy zakochane w Attipasach

Poprzednie wpisy

0 Komentarzy

Twoje zdanie jest dla nas ważne. Podziel się opinią odnośnie artykułu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This