Buty dla dzieci Attipas z prestiżowym wyróżnieniem „Nagroda Rodziców”

Buty dla dzieci Attipas otrzymały prestiżowe wyróżnienie w XII edycji plebiscytu na „Nagrodę Rodziców” organizowanego przez portal zabawkowicz.pl

XII edycja konkursu „Zabawka Roku, Nagroda Rodziców” miała miejsce w podwarszawskim hotelu Brant wraz z dziennikarzami i ekspertami z branży. Imprezę odwiedzili również znani i lubiani rodzice, którzy testowali najbardziej pomysłowe produkty do opieki i pielęgnacji dzieci tego sezonu.

W organizowanej przez zabawkowicz.pl imprezie uczestniczyły: Anna Czartoryska, Anna Guzik, Katarzyna Bujakiewicz, Zofia Ślotała, Katarzyna Burzyńska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Korcz, Dorota Michałowska, Otylia Jędrzejczak, Joanna Racewicz, Olga Paszkowska, Dorota Gardias, Agnieszka Mrozińska, Odeta Moro, Joanna Moro, Karolina Malinowska, Anna Dec, Beata Sadowska, Wiola Kołakowska, Małgorzata Kosik. A także jurorzy: Michał Olszański, Rafał Maślak, Michał Olszański, Wojciech Błach, Rafał i Marcin Mroczkowie. W Jury zasiadał także Paweł Zawitkowski, znany i ceniony terapeuta szkoły terapii neurorozwojowej NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz autor wielu artykułów i publikacji na temat zdrowia i wspomagania rozwoju dziecka.

– „Wiemy, co jest najciekawsze na rynku i promujemy takie propozycje. Do konkursu zapraszamy tylko „perełki”. Trudno jest wybierać spośród nich te najlepsze, które jury nagradza znakiem jakości. Rodzice to doceniają. Szukają produktów oznaczonych charakterystycznym żółto-czarnym znaczkiem. Wiedzą, że przeszły test najważniejszych nazwisk w branży”. – mówi Magdalena Kordaszewska, Organizatorka Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

– „Niezwykle ucieszyła nas nominacja do konkursu „Zabawka Roku, Nagroda Rodziców”, a jeszcze bardziej Wyróżnienie, które otrzymaliśmy od Rodziców małych dzieci. Obuwie dziecięce Attipas zostało docenione nie tylko za oryginalny wygląd i wysoką jakość użytych materiałów. Jury, w którym zasiadał m .in. znany fizjoterapeuta dziecięcy pan Paweł Zawitkowski, pozytywnie oceniło funkcjonalność i opatentowany kształt butów. Wyróżnienia, które przyznawane są przez Rodziców są dla nas szczególnie istotne, a w parze z pozytywnymi opiniami naszych Klientów mogą być dowodem na to, że Attipasy to idealne buty na pierwsze i kolejne kroki”  – powiedziała Katarzyna Śliwińska Marketing Director Attipas Polska.

Link do strony z nagrodzonym produktem: http://nagrodarodzicow.pl/produkt/?id=7546

Warto przypomnieć, że buty dla dzieci Attipas zostały nagrodzone już wcześniej prestiżowym certyfikatem „Produkt przyjazny mamie i dziecku” przyznawanym przez portal zabawkowicz.pl (http://www.zabawkowicz.pl/zabawka/3801,obuwie-dzieciece-attipas.html)

O Plebiscycie “Zabawka Roku, Nagroda Rodziców”.

Zabawka Roku, Nagroda Rodziców to marka znana w Polsce i pomału rozpoznawalna za granicą. Jury przyznaje w nim znak jakości Zabawka Roku i Nagroda Rodziców. Jurorzy oceniają zabawki i gadżety dla dzieci. Konkurs odkrywa ciekawe produkty, które często trudno znaleźć na sklepowych półkach.

Więcej informacji na temat XII plebiscytu: http://nagrodarodzicow.pl/edycje/2019-2/#nagrodzone

O marce Attipas.

Nazwa “Attipas” powstała z połączenia dwóch słów: koreańskiego „Atti” (najlepszy przyjaciel) oraz francuskiego „Pas” (krok) i w wolnym tłumaczeniu oznacza po prostu „Najlepszego Przyjaciela pierwszych kroków”. Historia firmy Wildcat Co., Ltd. – koreańskiego producenta funkcjonalnych butów, do którego należy Attipas sięga 2004 roku. Marka Attipas powstała po 7 latach intensywnych badań prowadzonych we współpracy z Centrum Poznawczo – Behawioralnym Uniwersytetu w Seulu, w których to badaniach wykorzystano wiedzę na temat biomechanicznego rozwoju mózgu. Obecnie buty dla dzieci Attipas dostępne są w większości krajów na całym świecie i wciąż zyskują na popularności. W Polsce od 2013 roku wyłącznym dystrybutorem produktów marki Attipas jest PH Galant (Attipas Polska).

Więcej informacji o Attipas Polska: www.attipas.pl

Poprzednie wpisy

0 Komentarzy

Twoje zdanie jest dla nas ważne. Podziel się opinią odnośnie artykułu.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This